Saistībā ar A/S SONORA straujo izaugsmi, attīstību un paplašināšanos pēdējo gadu laikā, ir veiktas izmaiņas uzņēmuma struktūrā. Ar apakšuzņēmuma SIA SONORA RW valdes locekļu lēmumu, par jauno Rīgas biroja vadītāju iecelts Artūrs Patmalnieks.

Pēdējo gadu laikā uzņēmums ir strauji paplašinājis savu darbības teritoriju ne tikai Eiropā un Skandināvijas valstīs, bet arī izveidojot filiāles ASV un Vidusāzijā, tostarp Kirgizstānā un Uzbekistānā, ko daudzi Latvijas uzņēmumi uzskata par diezgan nesasniedzamu mērķi dēļ lielajām mentalitāšu un biznesa paradumu īpatnībām. SIA SONORA RW turpina veiksmīgi darboties pie uzņēmuma izaugsmes un jau tuvākajā laikā ir plānots atvērt jaunas pārstāvniecības ārpus Latvijas. Par SONORA RW Rīgas biroja vadītāju ar vienbalsīgu valdes locekļu lēmumu tika iecelts ilggadējais un uzticamais kolēģis Artūrs Patmalnieks, kurš līdz šim bija uzņēmuma valdes padomnieks.

Kā atzina uzņēmuma valdes loceklis Andis Veinbergs, tad A. Patmalnieka iecelšana par Rīgas biroja vadītāju ir pārdomāts solis: “Daudzu gadu garumā Artūrs sevi ir pierādījis kā lielisks darbinieks, kolēģis, uzticamības persona un labs stratēģis. Veicot šīs izmaiņas Rīgas biroja vadībā, mēs, uzņēmuma valde, varam būt droši par to, ka uzņēmums turpinās attīstīties ne tikai ārvalstīs, bet arī Latvijā. Līdz ar to mēs varēsim vairāk fokusēties uz uzņēmuma globālo stratēģiju un izaugsmi.” Viņu papildināja arī valdes loceklis Jurijs Konovalovs, minot, ka “Artūrs savu profesionālo attieksmi ir paudis jau daudzu gadu garumā visdažādākajās situācijās”. Arī Valdes priekšsēdētājs Jānis Mozga uzsvēra, ka uzņēmumam šis lēmums sniegs iespēju aktīvāk turpināt realizēt noteiktos mērķus un īstenot vairākas biznesa idejas.

Jāpiemin, ka A/S SONORA pārvalda vairākus apakšuzņēmumus no kuriem lielākie ir SIA SONORA Ekspedīcija un SIA SONORA RW. Arī SONORA Ekspedīcija valdes locekļa Ulda Bataraga vadībā turpina izaugsmi autotransporta kravu pārvadājumos gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū, kura tiek balstīta uz SONORA grupas uzņēmumu spēcīgo savstarpējo sinerģiju.