“ERIELL is an international oil company offering well construction and overhaul services to the leading oil and gas companies in the Russian Federation, Central and South Asia, Central Africa and Europe. We have been working with Sonora since 2008. In that time, Sonora has successfully undertaken the transportation of drilling machinery and oil, gas and construction equipment all over the world and proved itself to be a trustworthy partner we can rely on even in the most difficult situations.”

Sharif Khasanov

Logistics Director, ERIELL Group Sro

“Ar “Sonoru” sadarbojamies jau kopš 2004. gada. Varam droši apgalvot, ka mums ar “Sonoru” ir fantastiska sadarbības pieredze, jo uzņēmuma speciālisti vienmēr nodrošina izcilu servisu. Augstu vērtējam uzņēmuma darbinieku lojalitāti un iespēju paļauties uz speciālistu ieteikumiem un risinājumiem, kas mums ļauj pilnībā uzticēt kravu pārvadājumus profesionāļiem, kamēr mēs varam koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību.”

Jānis Rutkausks

SIA “Rettenmeier Baltic Timber” loģistikas direktors

Pernod Ricard Latviawww.pernod-ricard-latvia.com

SIA "Pernod Ricards Latvia"

“Noteikti ieteiktu sadarbību ar “Sonoru” ikvienam uzņēmumam, kas meklē stabilu, uzticamu kravu pārvadātāju ar augstu apkalpošanas kvalitāti. Vairākus gadus izmantojam “Sonoras” pakalpojumus gan jūras, gan sauszemes kravu pārvadājumos un esam apmierināti gan ar sadarbības procesu, gan rezultātu.”

Olga Leicāne
SIA “Pernod Ricard Latvia” loģistikas vadītāja

Valmiermuižas aluswww.valmiermuiza.lv

SIA "Valmiermuižas alus"

“Jau vairākus gadus izmantojam “Sonoras” organizētos sauszemes kravu pārvadājumus starp Vāciju un Latviju. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību, jo uzņēmuma speciālisti strādā kvalitatīvi, ātri reaģē mainīgās situācijās un vienmēr atrod risinājumu.”

Uģis Balodis
SIA “Valmiermuižas alus” iepirkumu vadītājs

“Jūras un sauszemes kravu pārvadājumus, kā arī muitas aģentu pienākumus jau vairākus gadus uzticam “Sonoras” profesionāļu komandai. Mūsu sadarbībā visaugstāk vērtējam stabilitāti, uzticamību, ātru reaģēšanas laiku problēmsituāciju risināšanā, radošu un elastīgu darba stilu. “Sonora” vienmēr cenšas atrast līdzsvaru starp mūsu vajadzībām un iespējām, savu iespēju robežās cenšas izprast “R.D.A.” darbības specifiku un piedāvāt visērtākos risinājumus kravu pārvadāšanai.”

Eva Vidovska

SIA “R.D.A.” direktore

“Sadarbību ar Sonoru uzsākām, jo bijām dzirdējuši par kompānijas kvalitatīvi sniegtajiem pakalpojumiem un izcilo servisu. Laika gaitā esam pārliecinājušies, ka Sonora vienmēr radīs labus, ātrus un kvalitatīvus risinājumus mūsu smagsvara tehnikas transportēšanai uz jebkuru galamērķi visā pasaulē, neatkarīgi no to izmēriem. Noteikti iesakām sadarboties ar Sonora, jo pakalpojumu sniegtā kvalitāte, precizitāte un iegūtais rezultāts Jums neliks vilties.”

 

SIA “JETI” komanda